Senda té passió per la creació, valora i recolza el talent, el risc i la singularitat d’artistes joves i establerts tant en l’àmbit nacional com internacional, defensant el valor individual de cadascun i fugint de programes tancats o línies de pensament unidireccional. Creiem en el valor de la diversitat i en la riquesa del múltiple llenguatge i intentem identificar mons singulars en els quals reflectir-nos i amb els que créixer.

Des de 1991 hem exercit una tasca de galeria, i d’ara endavant ampliem el nostre camp d’acció cap a altres serveis d’art. A més, estem estretament relacionats a altres projectes com LOOP Barcelona, la fira referent de videoarte a nivell internacional; i Talking Galleries, una iniciativa que potencia el debat i discussions sobre el desenvolupament de la indústria de l’art.

És important per nosaltres seguir col·laborant amb artistes que confien en la nostra manera de fer i participar i donar suport al seu procés creatiu per què projectes nous vegin la llum, dins o fora del nostre espai i servir igualment de suport a institucions o tercers en els seus projectes creatius.

Contact

Trafalgar 32
08010 Barcelona
T. +34 934 87 67 59
E. info@galeriasenda.com

 

Hours

Team

Carlos Durán
Founder and Director
carlos@galeriasenda.com

Chus Roig
Partner and Sales Manager
chus@galeriasenda.com

Andrea Fiore
Director
andrea@galeriasenda.com

Luis Monferrer
Exhibitions Manager and Production
coordinacio@galeriasenda.com

Carolina Macià
Marketing and Communications Manager
carolina@galeriasenda.com

Andrea Violeta Rojas
Digital media manager/ Promotion & events coordinator                         senda@galeriasenda.com

Cecilia Milá 
Register 
register@galeriasenda.com

Rebeca Pizarro 
Intern

Segeix-nos

Internship

Senda ofereix pràctiques d’un període mínim de 3 mesos. Si us plau, posa’t en contacte amb nosaltres per a més informació o envia el teu CV i carta de motivació a info@galeriasenda.com